Juventus, konfirmohet mungesa e mbrojtësit ndaj Seviljes

0
SHPËRNDAJE

Serie A/ Ekipit te Juventus do t’i duhet të bëjë akoma pa shërbimet e mbrojtësit Lichtsteiner. Zviceriani vazhdon të jetë i dëmtuar, dhe për këtë shkak ka humbur edhe ndeshjen ne Champions ndaj Seviljes. Në nje postim në rrjetet sociale, mbrojtësi bardhezi deklaroi:
image
“Ndihem mirë, por për fat të keq nuk mund të luaj në ndeshjen e sotme. Vazhdoj të ndjej pak dhembje, dhe kjo gjë më bën të mos jem i gatshëm për takimin ndaj Seviljes. Më duhet ende të ndjek këshillat e mjekëve dhe fizioterapistëve për t’u rikthyer sa më shpejt të jetë e mundur. Duhet të punoj akoma më fort për këtë gjë, pasi ekipi ka nevojë për ndihmën time.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.