Juventus ngulmon për sulmuesin e Arsenalit

0
SHPËRNDAJE

sanchezJuventus ka pikasur zëvëndësuesin e Alvaro Morata dhe ai është Alexis Sanchez. Trajneri Allegri dhe drejtusit Marrota, pas një mbledhje kanë vendosur për të bërë një tjetër tentativ ndaj kilienit që më parë është aktivizuar në Serie A tek Udinese. Sipas Tuttosport bardhezinjtë janë gati të afrojnë 35 mln euro, plus 30 mln euro Bonus për “Topcinjtë”, por operacioni duke i vështirëse sepse skuadra nga Londra kërkon të mos zbresë nga shifrat e 50 mln eurove.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.