Juventus ofertë yllit të Çelsit

0
SHPËRNDAJE

Londër - 26 prill: David Ospina i Arsenal dhe Oscar i Clesit ne dyluftim
Londër – 26 prill: David Ospina i Arsenal dhe Oscar i Celsit ne dyluftim

Juventusi është në ndjekje të yllit të  Çelsit, mesfushorit Oscar. Klubi torinez sapo ka bërë nje oferte prej 19 milion paund. 23 vjeçari brazilian ka koheë që është në radarët e zonjës së vjetër.

Megjithse Juventus është fuqizuar tashmë me 3 blerje, Sami Khedira, Paulo Dyabla dhe Mario Mandzukic duket se humbja e finales se Champion League ndaj Barcelonës djeg akoma. Klubi planifikon të rikthehet më i fortë se vjet në sezonin e ri futbollistik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.