Juventus prezanton Dybalën, do mbajë numrin 21

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Juventus ka bërë zyrtarisht edhe prezantimin e sulmuesit argjentinas, Paolo Dybala. Pasi arriti t’a tranferonte atë nga Palermo, tani ka ardhur edhe dalja e tij e parë publike me fanellën bardhezi. Sulmuesi i talentuar do të mbajë në fanllë numrin 21, të cilën deri tani e ka mbajtur mesfushori Andrea Pirlo, dhe vetë Dybala u shpreh se ndihej i lumtur që mbante këtë numër mbi shpinë.image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.