Juventus – Schalke, shumë pranë akordi për Draxler

0
SHPËRNDAJE

Julian-Draxler-3023635Juventus dhe Schalke 04 janë shumë pranë akordit për transferimin e Julian Draxler te Kampionët e Italisë. Sipas mediave italiane palët janë një hap larg marrëveshjes që mund të arrihet mbi bazën e 26 milionë eurove plus 6 bonus, e cila është edhe shifra që gjermanët kishin kërkuar në fillim të tratativave. Gjatë mbrëmjes së sotme pritet një përgjigje e drejtuesve të Schalke 04.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.