Juventusi vazhdon festën, mposht pastër Carpin

0
SHPËRNDAJE

herSkuadra e Allegrit ka arritur një tjetër fitore edhe pse titulli kampion tashmë është në kasafortë. Mes festës së trofeut të arritur, bardhezinjtë arritën një fitore me golat e Hernanes në minutën e 42 dhe Simone Zaza në të 80-tën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.