Kë do të zëvendësoj Hysaj tek Barcelona?

0
SHPËRNDAJE

hysaj

Pas Bayernit dhe Atleticos, Elseid Hysajn e kërkon edhe  ekipi katalanas.

Bëhet fjalë për Barcelonën e cila po kërkon pasuesin e Dani Alves dhe mediat spanjolle thonë se shqiptari është objektiv real i katalanasve.

“El Mundo Depordivo” shkruan se Hysaj është në fokusin e klubit spanjoll dhe në verë mund te vijë oferta për të./Zëri

S'KA KOMENTE

Comments are closed.