K.F Skënderbeu bën të lumtur nxënësit e shkollës ‘Mësonjtorja e parë Shqipe’

0
SHPËRNDAJE

Një përfaqësi e klubit Skënderbeu ishte sot e pranishme në shkollën 9-vjeçare, ‘Mësonjtorja e parë Shqipe’. Vangjeli, Lilaj, Osmani, Salihi dhe kapiteni Orges Shehi kanë dhuruar sot kompletet origjinale të ekipit si dhe bazë materiale për klasat sportive të shkollës. Kënaqësia e fituar sot, një motiv më shumë për të investuar tek të rinjtë dhe e ardhmja e futbollit Korçar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.