Ka dyshime te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Vllaznisë u mposht ndaj Lacit dhe tashmë shto këtu edhe humbjen në shtëpi me Luftëtarin, situata nuk është e mirë në rradhët e kuqebluve. Olsi Gocaj, është një tjetër problem në rradhët e skuadrës së drejtuar nga Armando Cungu. Sipas gazetës “Panorama Sport”, në rradhët e Vllaznisë ka dyshime për mungesën e tij ndaj Lacit. Sipas gazetës Gocaj ka bërë të ditur në mënyrë të dyshimtë se s’mund të aktivizohet në Lac për arsye shëndetësore. Duket se historia e mungesës së tij s’do mbyllet me kaq. Ndaj lojtarit mund të ketë edhe masa disiplinore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.