Ka gola shqiptarësh në Zvicër

0
SHPËRNDAJE

Luajti Lugano dhe St Gallen, por me golat e shënuar duket si një sfidë shqiptarësh. Plotë tri gola kishin firmën e shqiptarëve në këtë ndeshje. Në fillim ishte Alioski që shënoi, por Albian Ajeti barazoi shifrat 1-1 në fundin e pjesës së parë.alAjeti

Në fillim e të dytësdo të jetë Albert Bunjaku që do të kalonte në avantazh skuadrën e St Gallen.

Ndeshja u mbyllë në shifrat 2-3 për St Gallen që me këtë fitore largohet disi nga zona e ftohtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.