Kakà: Ja lojtari më i mirë me të cilin kam luajtur

0
SHPËRNDAJE

12045805_1084434804936314_1614421391262269507_oRicardo Kakà është i sigurtë. Për të lojtari më i mirë që ka patur përkrah është braziliani Ronaldo. I pyetur në një intervistë nga UEFA ai thotë: “Lojtari më i mirë me të cilin kam luajtur? Ronaldo Nazário de Lima, Fenomeni. Kam parë Fenomenin të bëjë gjëra që nuk i bën askush tjetër.” Dy brazilianët luajtën bashkë për një vit e gjysëm te Milan, në sezonin 2006-07 dhe 2007-08.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.