Kalendari, java e 21-të e ndarë në 3 ditë

0
SHPËRNDAJE

Në faqen zyrtare të Federatës Shqiptare të Futbollit, janë bërë zyrtare tashmë dhe oraret se kur do të luhen takimet e javës së 21.

Java e 21-të do të starotjë në Durrës me ndeshjen Teuta Partizani e cila do të luhet në datën 10 shkurt në orën 18:00.

Më pas në datën 11 do të luhen në orën 14:00 takimet Skënderbeu Laçi në Korçë dhe Vllaznia Flamurtari në Shkodër.Ndërsa ekipi i Tiranës pret në shtëpi Kukësin në orën 17:00.

Takimi i fundit që do të mbyllë javën 21, do të luhet në 12 shkurt në ndeshjen Luftëtari Korabi në orën 14:00 në Gjirokastër.

 

Më poshtë do të gjeni të gjitha ndeshjet e kësaj jave për Kategorinë Superiore:

Nr Ndeshja Data Ora Vendi
1 Luftetari-Korabi 12.02.2017 14:00 Gjirokaster
2 Skenderbeu-Laci 11.02.2017 14:00 Korce
3 Vllaznia-Flamurtari 11.02.2017 14:00 Shkoder
4 Teuta-Partizani 10.02.2017 18:00 Durres
5 Tirana-Kukesi 11.02.2017 17:00 Tirane

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.