Kaljari – Ajaccio, grindje masive në fushë (video)

0
SHPËRNDAJE

Ka ndodhur gjithçka në takimin “miqësor” dje mes italianëve të Kaljarit dhe ekipit francez Ajaccio. Pjesa e parë ka përfunduar pa ndonjë problem ndërsa në të dytën janë fikur prozhektorët për rreth 15 minuta dhe më pas një ndërhyrje e ashpër është bërë shkas për një sherr masiv në fushë që ka degjeneruar aq keq sa loja u ndërpre kur mbeteshin edhe 9 minuta për të perfunduar takimi. Rezultati deri në momentin e ndërprerjes ishte 1-1.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.