Kamer Qaka/ Qava si fëmijë kur mora ftesën nga kombëtarja

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja/ Kamer Qaka pak minuta më parë ka marrë një lajm shokues, teksa i vjen një telefonat nga Shqipëria, ku i thonë se ai do të jetë pjesë e kombëtare sonë në miqësoren ndaj Turqisë. 22-vjeçari që luan me ekipin e Kristiansund.

“Ishte çmenduri, kam qarë për 20 minuta. Idhujt e mi që fëmijë luajnë për Shqipërinë, ndaj nuk di se çfarë të them. Jam ende i shokuar. Kam qenë shumë mirë gjatë këtij viti, dhe tashmë gjërat  po shkojnë shumë mirë”, ka thënë mes emocionesh Qaka.

Qaka do të zëvendësojë Amir Abrashin, i cili ende nuk është rikuperuar nga dëmtimi.

Kamer Qaka

S'KA KOMENTE

Comments are closed.