Kampionët e Skënderbeut, i bashkohen Kukësit dhe Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Kampionët e Skënderbeut vendosin se ku do e zhvillojnë fazën përgatitore.

Kukësi dhe Partizani janë 2 skuadrat e para që kanë përcaktuar se ku do ta zhvillojnë fazën përgatitore. Dy ekipet kryesuese kanë zgjedhur Antalian për të zhvilluar këtë fazë.

Por, sot edhe Skënderbeu bën me dije se ashtu si 2 ekipet kryesuese ka zgjedhur Antalian.

Në fillim të janarit këto skuadra priten të udhëtojnë drejt Turqisë, ku do të zhvillojnë dhe disa miqësore për të parë gjendjen e lojtarëve në dispozicion.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.