Kampionët e Skëndërbeut publikojnë miqësoret

0
SHPËRNDAJE

Ekipi i Skënderbeut do zhvillojë fazën përgatitore në Turqi dhe në një postim në Facebook bën me dije edhe datat e miqësoreve.

Më poshtë lajmi i plotë.

Në ndryshim nga vitet e kaluara, ekipi do të zhvillojë fazën përgatitore të dimrit në Antalya të Turqise. Klubi është përpjekur që të sigurojë stafit teknik dhe lojtarëve kushtet më të mira gjatë përgatitjeve. Kampionët do të stërviten në Antalya prej datës 6 deri më 17 janar dhe do të akomodohen në hotel ‘Titanic’ në zonën e Antalias.

Gjatë 11-të ditëve që do të qëndrojnë në Turqi, ekipi do të zhvillojë tre ndeshje miqësore:

08.01.2017 Bursaspor-KF Skënderbeu

13.01.2017 Fk Sumqayit-KF Skënderbeu

15.01.2017 KF Skënderbeu-Qarabag FK (Ora, 17:00)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.