Kampioni i Europës firmos me Interin

0
SHPËRNDAJE

jao-mario
Interi raportohet se ka arritur marrëveshje me Sportingun për transferimin e Joao Marios.

Nerazzurrit raportohet se kanë paguar 40 milionë euro për mesfushorin që fitoi Kampionatin Europian me Portugalinë.

Tani “Record” raporton se një marrëveshje mes klubit është arritur dhe kanë mbetur vetëm detajet e fundit pa u përmbyllur.

Joao Mario pritet të bëhet goditja e parë që nga blerja e Interit prej konzorciumit kinez “Suning”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.