Kamza dhe Besëlidhja kërkojnë biletën e superiores

0
SHPËRNDAJE

Kategoria e Parë / Një “finale” kjo që do të përcaktoj fatet e të dyja skuadrave për sa i përket ngjitjes në Kategorinë Superiore. Kamza luan në ketë takim për dy rezultate. Luan për fitore, luan dhe për barazimin. Ndërsa Besëlidhjen e ngjit në Superiore vetëm fitorja.

Minutë pas minute:

1′ Ka nisur takimi

Kamza-Besëlidhja 0-0

Kamza: Gjonikaj, Frashëri, Lelis, Basriu, Boçi, Deliallisi, Ferraj, Mehmeti, Hysa, Malindi, Morina

Trajner: R.Ndreu

Besëlidhja: Demi, Kastrati, Smajli, Dibra, Ndreca, Semina, Sidibe, Hepaj, S.Kamara, Marashi, O.Kamara

Trajner: A.Bruka

Gjyqtarë: R.Sadiku, E.Ganxhi, A.Mahmuti

S'KA KOMENTE

Comments are closed.