Kamza dhe Erzeni nuk ndalen

0
SHPËRNDAJE

Kamza gjatë një ndeshje
Kamza gjatë një ndeshje

Erzeni dhe Kamza janë dy ekipe pretendente për t’u ngjitur në Superiore vitin e ardhshëm, të cilat po paraqiten mirë gjatë kësaj periudhe.

Ato kanë zhvilluar sot përballjete radhës miqësore, ku Erzeni mundi në Pogradec vendasit me rezultatin 0-3. Pasha shënoi dopietë, ndërsa Troplini një gol.

Ndërkohë Kamza mundi 3-1 Dinamon, e cila shënoi e para me Arifajn, por Sefa, Lame dhe Deliallisi përmbysën gjithçka.

Pogradeci-Erzeni 0-3
Golat: Pasha (2), Troplini
Kamza – Dinamo 3-1
Golat: Sefa (pen.), Lame, Deliallisi/ Arifaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.