Kamza e Teuta mbyllin fazen pregatitore ne Maqedoni

0
SHPËRNDAJE

Kamza dhe Teuta i kane dhene sot lamtumirë Maqedonis teksa paraditen e sotme jane rikthyer ne Shqiperi .

“Kamzalite” ne Maqedoni zhvilluan dhe disa miqsore ku trajneri Ramadan Ndreu mbeti i kenaqur si nga miqsoret dhe serjoziteti qe tregoj grupi gjate fazes pregatitore.Ekipi do te pushoj per 2-3 dite per tju rikthyer serishte pregatitjeve ne Kamez.

Gjithashtu dhe Teuta eshte rikthyer sot ne Shqiperi teksa i ka dhene fund pregatijeve ne Oher , dhe ka vendosur te rikthehet ne Durres, ku ka planifikuar nje turne me date 3 Shtator ku do te ndeshet me Trepqa 89 e Besa Kavaje , gjate ketij turneu do te zhvillohet dhe inagurimi i stadiumit “NikoDovana”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.