Kamza fiton miqësoren me Dinamon

0
SHPËRNDAJE

kamzaKamza dhe Dinamo janë përballur ditën e mërkurë në një ndeshje miqësore e cila ka përfunduar me rezultatin 1-0 në favour të Kamzës. Goli i vetëm i takimit për Kamzën është shënuar nga Augusto. Kamzalinjtë kanë zhvilluar një paraqitje shumë pozitive duke bindur edhe në aspektin e lojës pavarësisht fitores minimale.Me lojën e treguar duket se të dyja skuadrat janë gati për nisjen e sezonit të ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.