Kamza kërkon të jetë super

0
SHPËRNDAJE

Kamza-Kevitan-2-2-loje-djathtasSkuadra e Kamzës duket se i është përveshur seriozisht Kategorisë së Parë për të ndërtuar një ekip elitar për të arritur Kategorinë Superiore. Ndërkohë emrat që qarkullojnë janë me petkun e Superiores. Jetmir Sefa, sipas shtypit sportiv, pritet të firmosë me Kamzën, por sigurisht nëse nuk gjen akordin me ndonjë skuadër të Superiores.

Ndërkohë që edhe ish-kapiteni i Bylisit, Elton Basriu, ka nisur negociatat me kamzalinjtë e gjithashtu edhe shkodrani Arsen Sykaj. Kujtojmë që Kamza ka bërë deri tani tre zyrtarizi-me si Boci, Frashëri dhe Rezi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.