Kamza me probleme ndaj Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

Kamza u mund në shtëpi javën e shkuar nga Luftëtari, ndërsa nesër do të luaj në transfertë përball Vllaznisë në”Loro Boriçi” dhe pritshmëritë për tu rikthyer te rezultatet pozitive janë optimale.

Tekniku Ndreu nuk do të ketë në dispozicion për këtë takim dy futbollistët, Raçiç i cili ka plotësuar numrin e karonëve të verdhë si dhe Idrizajn, i cili vazhdon të jetë i dëmtuar që nga ndeshja me Luftëtarin.

Ecuria e kamzalinjëve në këtë sezon ka qenë mjaft e mirë, dhe objektivi i Kamzës mbetet që në fund të sezonit të renditet në një vend në 4 ekipet e para.

Kamza – Vllaznia 1-0

S'KA KOMENTE

Comments are closed.