Kamza / Ndreu ofertë shumë ish-lojtarëve të tij tek Kastrioti

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Kamza njeh vetëm largime deri në këto momente, teksa së fundmi edhe Elton Basriu është larguar dhe pritet të nënshkruajë te Liria e Prizrenit në Kosovë.

Një lajm i mirë ka të bëjë me daljen në stërvitje të Erlis Frashërit siç shkruan “Sport Ekspres”, ndërkohë që kanë dalë disa emra që konsiderohen si objektiva të Kamzës.

Sipas “Panorama Sport”, po tentohen të afrohen lojtarë si Sebino Plaku, Asion Daja dhe Argent Halilaj, që të tre futbollistë që trajneri Ndreu i ka pasur nën urdhrat e tij te Kastrioti më parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.