Kamza nuk njeh pushim, stërvitet edhe për festa

0
SHPËRNDAJE

imageKategoria Parë/ Ekipi i Kamzës nuk njeh pushim edhe në ditë festash Kombëtare. Rreth dy orë pas faljes së namazit për Kurban Bajramin, lojtarët e skuadrës së Kamzës kanë dalë për t’u stërvitur në stadiumin e tyre në prag të ndshjes delikate kundër Kastriotit. Nën drejtimin e trajnerit Ylber Zani kamzalinjtë janë stërvitur për rreth dy orë me mjaft intensitet. I pranishëm në këtë seancë stëvitore ka qënë edhe presidenti i klubit, Naim Qarri, i cili ka uruar të gjithë lojtarët dhe më pas i ka ftuar ata për të festuar sëbashku këtë festë madhështore.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.