Kamza “piketon” ish-talentin e Tiranës dhe Sopotit

0
SHPËRNDAJE

Kamza prej disa ditësh ka nisur të piketojë emrat, që do të përbëjnë grupin për sezonin e ri.

Burime të sigurta të minuta90.com bëjnë me dije se, emri më i ri që lakohet është ai i, ish-mesfushorit të Sopotit Anxhelo Mumajesi i cili sezonin e fundit ka qenë pjesë e librazhdasve ku ka bërë një sezon mbi nivelin mesatar.

Sezonin e fundit, Mumajesi ka luajtur me Sopotin 23 ndeshje, ku ka shënuar edhe 3 gola. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.