Kamza-Skenderbeu ne rrezik

0
SHPËRNDAJE

Kamza pret të hënën ne shtepi Skenderbeun. Por mesa duket tek “Kamzalitë” eshtë rikthyer nje fenomen i njohur , pasi sipas asajte qe shkruan “PanoramaSport” Policia e rendit nuk merë për siper zhvillimin e ndeshjes .

Kjo është per tu cuditur pasi stadiumi i Kamzes i ploteson te gjitha kushte e siguris , dhe është licensuar dhe nga Fshf .

E njeta gjë ka ndodhur dhe vjet me Kamzen ku ne sfiden ndaj Beslidhjes Policia e rendit u paraqitë dhe pak minuta para fillimit te ndeshjes u largua duke bere qe ndeshja te shtyhet per nje tjeter ditë, dhe krybashkiaku , Mziu e presidenti Qarri vendosen Policë private për mbarvajtjen e ndeshjes ndaj Beslidhjes.

Por e deri te hënë ka dhe 2 ditë kohe dhe drejtuesve “Kamzali” duhet te bindit forcat e rendit te vijnë ne stadiumë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.