Kamza tenton të afrojë ish sulmuesin e Teutës

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Kamza po përgatitet për pjesëmarrjen në Superiore, ndërkohë që skuadra e drejtuar nga Ramadan Ndreu pritet të bëjë disa përforcime.

Artur Magani është emri i parë që ka dalë në skenë dhe sipas “Sport Ekspres” kanë nisur kontaktet mes palëve për të arritur një marrëveshje.

Magani ka luajtur edhe më parë me Kamzën dhe rikthimi në Superiore e tërheq peqinasin të rikthehet aty. Sulmuesi para pak ditësh ndërpreu kontratën me Teutën dhe tanimë është lojtar i lirë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.