Kamza zyrtarizon afrimin e një braziliani

0
SHPËRNDAJE

brazilKamza kërkon të jetë një nga ekipet kompetitive në Kategorinë e Parë, prandaj është duke punuar për t’u përforcuar sa më shumë. Nga skuadra e presidentit Qarri ka ardhur edhe afrimi i parë zyrtar, teksa bëhet fjalët për një futbollist brazilian. Ai është Augusto da Silva, ndërkohë që nuk ka ndonjë të dhënë më shumë në lidhje me të. Sidoqoftë është vetëm përforcimi i parë i realizuar nga ana e skuadrës së Kamzës dhe pritet të pasohet nga të tjerë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.