Kaos me tifozët në Shkodër

0
SHPËRNDAJE

14925765_1012501632229565_7850576780030500772_nNjë numër i konsiderueshëm tifozësh të Kombëtares Shqiptare janë paraqitur këtë të mërkurë pranë sportelit të biletave në stadiumin “Loro Boriçi”, ku kanë kërkuar kthimin e parave të biletave që kanë blerë për ndeshjen Shqipëri-Izrael, që ishte planifikuar të luhej në Shkodër, por që u zhvendos ne Elbasan.

Por, sporteli ku shiten biletat ka qenë i mbyllur dhe për pasojë janë krijuar radhë të gjata, ashtu siç tregohet qartë edhe në foton e mësipërme. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.