Kapiteni i Elbasanit lëshon alarmin për verdheblutë

0
SHPËRNDAJE

elbasaniElvis Kotorri është padyshim njëriu me eksperiencën më të madhe në rradhët e skuadrës së Elbasanit. Humbja ndaj Tomorit ka dërguar në vendin  e fundit elbasanit, por me një ndeshje mangut.

Gjithsesi, kapiteni i vedhebluve ka ndezur kambanat e alarmit duke tërhequr vëmendjen në facebook me anë të një statusi.

Ja fjalët e Kotorrit:kotorri

Sot kemi prekur fundin.Si kapiten i kesaj skuadre si Elbasanas dhe si nje tifoz i ketij ekipi i bej thirrje te gjithe atyre qe kane ne dore fatet e ekipit tone te nderhyne se gjendja nuk eshte aspak e mire.Jemi qytet me tradita te medha ne futboll me nje tifozeri te mrekullushme qe nuk e meriton kete gjendje.Nuk kam asgje personale me asnje drejtues po vetem i bej thirrje sa nuk eshte vone.Me respekt Elvis Kotorri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.