Kapiteni i Partizanit B firmos tek Turbina

0
SHPËRNDAJE

Turbina (Cërrikë) ka prezantuar ditën e djeshmë mbrojtesin e majtë Alken Agalliu i cili sezonin e fundit ishte pjes e Partizanit B ku mbante dhe sheritin e kapitenit.

Agalliu ka firmosur nje kontratë që e lidhë per dy vite me Turbinën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.