Kapitullim pa kushte për Partizanin

0
SHPËRNDAJE

krasnodar partizaniPartizani u mund sot me rezultatin 4-0 me Krasnodarin, teksa në pjesën e parë pësuan tre gola.

Fillimisht shënoi Zhoazinjo me penallti, dhe më pas ishin smolov dhe Jedrzejczyk që e dërguan rezultatin në 3-0.

Në pjesën e dytë Krasniqi shënon në portën e vet dhe Krasnodari fiton me rezulatin e përgjithshëm 4-0.

Krasnodar-Partizani 4-0

Golat: Joaozinho (pen) 18’, Smolov 27’, Jedrzejczyk 45’, Krasniqi (aut) 73’

Krasnodar: Kritsyuk, Kaleshin, Martynovich, Granqvist, Jedrzejczyk, Ari, Ahmedov (Eboue 66’), Kabore, Pererya (Gazinsky 62’), Joaozinho, Smolov (Torbinski 76’) (në dispozicion: Sinitsyn, Sigurdsson, Bystrov, Petrov) Tr: Oleg Kononov

Partizani: Hoxha, Ibrahimi (Fejzullahu 64’), Krasniqi, Arapi, Vila, Batha, Ramadani, Trashi, Bardhi (Fili 64’), Ekuban, Torassa (në dispozicion: Xhika, Atanda, Bertoni, Vatnikaj, Jaupaj) Tr: Adolfo Sormani

Gjyqtarë: Gediminas Mazeika, Vytautas Simkus, Vytenis Kazlauskas, Sergejus Slyva

Kartonë të verdhë: Jedrzejczyk 23’, Granqvist 38’/ Trashi 60’

S'KA KOMENTE

Comments are closed.