Karabeci “elozhe” Ndockyt: Më i miri!

0
SHPËRNDAJE
Loading...

15138425_1784703688452412_3055555785605776779_oKapiteni Erando Karabeci ka dhënë një deklaratë për mediat pas ndeshjes me Laçin, teksa përveç komentit të bërë për ndeshjen, ka dhënë edhe vlerësimin e tij për afrikanët që janë pjesë e Tiranës.

“Janë lojtarë cilësorë që të tre, Ndockyt pak më shumë. Me aq vite sa kam te Tirana, nuk kam parë lojtarë më cilësorë të huaj dhe në këtë moshë që ka ai”,-theksoi mesfushori i Tiranës, Erando Karabeci. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.