Karakaci ndjesë ndaj Gjonit

0
SHPËRNDAJE

Duket se kapiteni i Tërbunit është tërhequr në deklaratën e tij bërë pak ditë më parë ndaj trajnerit Viktor Gjoni. Në emisionin sportiv “Nga njëra ndeshje në tjetrën” ish-futbollisti i Vllaznisë ka pranuar se ka gabuar me deklaratat e tij mediatike. Madje ai ka bërë të ditur se do t’i kërkoj falje publike trajnerit, por nëse ajo nuk pranohet atëherë do të tërheq dokumentacionin dhe të pres një skuadër gjatë merkatos verore. Pritet të mësohet gjatë ditëve në vazhdim nëse trajneri Gjoni do të pranoj të falurën e lojtarit të tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.