Karikatura speciale e Messit, “Pretty Woman”

0
SHPËRNDAJE

Faqja e madhe sportive ‘Goal’ e ka zbuluar karikaturën e ditës ku personazhe kryesore janë ylli i futbollit Lionel Messi dhe aktorja me famë botërore Julia Roberts, përcjellë Arbresh.info.

Roberts ishte e pranishme në ‘Santiago Bernabeu’ për ta shikuar ndeshjen mes Real Madridit dhe Barcelonës 2:3.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.