Kastrioti bind ndaj Lacit

0
SHPËRNDAJE


Kastrioti ka bindur në miqsoren e zhvilluar sot në Krujë ndaj Lacit .

Krutanët kanë fituar 2-0 ndaj ekipit të Stavri Nices, ku shenuan Kabiru me penallti dhe Xheferri min e 83 .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.