Kastrioti, firmos edhe Akil Jakupi

0
SHPËRNDAJE

imageKategoria Parë Ekipi i Kastriotit duket se e ka seriozisht këtë sezon për t’u ngjitur në superligë. Pas shumë afrimesh të bujshme, tashmë drejtuesit krutanë kanë zyrtarizuar edhe afrimin e mbrojtësit Akil Jakupi. Ish-kapiteni i Besëlidhjes ka hedhur firmën mbi kontratë, dhe sezonin e ardhshëm do të mbrojë ngjyrat e Kastriotit. Krutanët kanë formuar një ekip të fortë dhe janë konfirmuar si pretendentë kryesorë për ngjitjen në Superligë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.