Kastrioti firmos me Gjonaj

0
SHPËRNDAJE

Kastrioti ka bere goditjen e radhes ne merkato , teksa firmosur me ish mbrojtesin e Tomorrit Alvi Gjonaj .

Gjonaj pak dite me pare ju bashkua Kamzes por nuk bindin trajnerin Ramadan Ndreu , dhe u largua nga kjo gje perfitoj Kastrioti qe shtonë në organiken e saj nje elemente cilesorë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.