Kastrioti, fitore minimale në miqësore

0
SHPËRNDAJE

kastriotiKastrioti ka zhvilluar pasditen e të premtes  një ndeshje miqësore kundër ekipit të të rinjve të Partizanit U19. Ndeshja është mbyllur në shifrat 2-1 në favor të krutanëve për të cilët ky takim ka qenë një test i mirë në prag të fillimit të sezonit. Golat për vendasit u shënuan nga Julian Malo dhe Matko Djarmati të cilët vendosën fatin e krejt takimit me golat e tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.