Kastrioti tregon “dhembët” ndaj Elbasanit

0
SHPËRNDAJE

imageKategoria Parë/ Ekipi i Kastriotit ka arritur të fitojë takimin miqësor përballë Elbasanit, të luajtur në fushën e këtyre të fundit. Ndeshja ka përfunduar me rezultatin 1-3, teksa ishin krutanët ata që dominuan përballe një ekipi si Elbasani me mjaft lojtarë të rinj. Golat për Kastriotin u shënuan nga Djarmati, Nuri dhe Lekaj. Skuadra e drejtuar nga Elvis Plori ka treguar edhe njëher se këtë sezon mbetet favoriti kryesor për tu ngjitur në Superligë. Ndryshe Elbasani, që deri më tani nuk ka asgjë në vijë dhe vazhdon të jetë me probleme përsa i përket skuadrës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.