Kastrioti zyrtarizon Kehinde. Priten të tjera afrime

0
SHPËRNDAJE

imageKategoria e Parë/ Kastrioti nuk di të ndalet në këtë merkato. Pasi ka bërë zyrtare disa afrime në ekip, tashmë drejtuesitne klubit kanë prezantuar edhe lojtarin më të ri të skuadrës. Ai është mesfushori Kehinde, i cili në të kaluarën ka qënë pjesë e ekipit të Bylis dhe Laçit. Krutanët kanë formuar një ekip mjaft të fortë dhe këtë sezon kërkojnë rikthimin në Superiore pas një mungese prej 2 sezonesh. Edhe pas prezantimit të mesfushorit nigerian, drejtuesit krutanë kanë deklaruar se nuk do të ndalen me kaq.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.