Kategoria e Dytë, nuk ndalen Egnatia dhe Orikumi

0
SHPËRNDAJE

Ditën e djeshme janë zhvilluar edhe ndeshjet e Kategorisë së Dytë. Disa skuadra në këtë ligë bëjnë diferencën. Egnatia e Grupit A dhe Orikumi në Grupin B.15181551_1473852772626692_132241014796266217_n

Ndaj Kevitanit rrogozhinasit se kanë patur te lehtë në transfertë, por kanë arritur të marrin një fitore 1-2.

Ndërkohë që Orikumi ndaj Devollit fitoj në shifat 2-3.

 

Rezultatet

 

Grupi A

Internacionali – Gramshi 0-1

Luzi 2008 – Tirana B 1-2

Vora – Egnatia 3-1

Kevitan – Egnatia 1-2

Albpetrol – Kukësi B 1-0

 

Grupi B

Skrapari – Butrinti 0-1

Memaliaj – Delvina 1-4

Kelcyra – Gramozi 1-0

Devolli – Orikumi 2-3

Tepelena – Permeti 1-0

Maliqi – Naftetari 0-1

S'KA KOMENTE

Comments are closed.