Kategoria e Parë, FSHF shpall oraret e javës 24

0
SHPËRNDAJE

Kategoria e Parë luan javën e 24-të prej ditës së premte, teksa përballja e parë është ajo mes Elbasanit dhe Apolonisë të premten.

Shumica e ndeshjeve luhen të shtunën, ku bien në sy përballja si ajo mes Kamzës e Shënkollit në fushën e këtyre të fundit, apo edhe ato në grupin B midis Shkumbinit e Lushnjes si dhe Tomori-Bylis. Më poshtë është lista e plotë e ndeshjeve me datat dhe oraret përkatëse.

KATEGORIA E PARË – JAVA 24

Grupi A
Play-Off
22.04.2017, ora 14:00
Shënkolli-Kamza23.04.2017, ora 16:00
Burreli-Besëlidhja

Play-Out
22.04.2016, ora 16:00
Tërbuni-Kastrioti
Iliria –Besa
(Erzeni dhe Mamurrasi-Pushim)

GRUPI B
Play-Off
22.04.2016, ora 16:00
Shkumbini-Lushnja
Tomori-Bylis

Play-Out
21.04.2017, ora 14:00
Elbasani-Apolonia
22.04.2017, ora 16:00
Sopoti-Turbina (stadiumi “Redi Maloku”)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.