Kategoria e Parë , java e 15-të, spikat Bylis – Lushnja

0
SHPËRNDAJE

KATEGORIA E PARË – JAVA 15

Grupi A
E shtunë, më 11 shkurt, ora 14.00
Mamurrasi-Burreli
Erzeni-Shënkolli
Tërbuni-Besa
Besëlidhja-Iliria
E diel, më 12 shkurt, ora 13.00
Kastrioti-Kamza

Grupi B
E premte, më 10 shkurt, ora 13.00
Apolonia-Dinamo
E shtunë, më 11 shkurt, ora 14.00
Sopoti-Elbasani
Pogradeci-Turbina
E hënë, më 13 shkurt
Bylis-Lushnja (ora 13.00)
Tomori-Shkumbini (ora 14.00)

Kategoria e Parë luan javën e 15-të, teksa ajo nis të premten me sfidën Apolonia-Dinamo dhe përfundon ditën e hënëme Bylis-Lushnja e Tomori-Shkumbini, e cila do të luhet në Kuçovë, pasi në Berat fusha është në gjendje të “mjeruar”.

Shumica e ndeshjeve do të luhen të shtunën, ndërsa të dielën luhet vetëm përballja Kastrioti-Kamza. Më poshtë është kalendari i plotë i ndeshjeve:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.