Kategoria e Parë në dyshim? Reshjet e shiut rrezikojnë shtyrjen

0
SHPËRNDAJE

Reshjet qe kanë përfshirë vendin tonë gjatë këtyre ditëve, kanë bërë që një pjesë e mirë e fushave sportive dhe stadiumeve të Kategorisë së Parë dhe të Dytë të kthehen në “moçale”.

Kjo situatë, mund të shtyjë Federatën Shqiptare të Futbollit të shtyjë ndeshje e kësaj jave që janë programuar të luhen ditën e dielë. /minuta90.com/

Kategoria e Parë–Java 8

Grupi A

Nr Ndeshja Data Ora Vendi
1 Burreli-Besëlidhja 13.11.2016 14:00 Burrel
2 Shënkolli-Kastrioti 13.11.2016 14:00 Shënkoll
3 Besa-Mamurrasi 13.11.2016 14:00 Kavajë
4 Tërbuni-Erzeni 13.11.2016 14:00 Pukë
5 Iliria-Kamza 13.11.2016 14:00 Fushë-Krujë

Grupi B

Nr Ndeshja Data Ora Vendi
1 Dinamo-Tomori 13.11.2016 14:00 Tiranë
2 Elbasani-Pogradeci 23.11.2016 14:00 Elbasan
3 Lushnja-Apolonia 13.11.2016 14:00 Lushnjë
4 Bylis-Sopoti 13.11.2016 14:00 Ballsh
5 Shkumbini-Turbina 13.11.2016 14:00 Peqin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.