KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 18, oraret e ndeshjeve të fundit

0
SHPËRNDAJE


Ndeshjet e fundit për vitin 2016 luhen të enjten.
Të enjten mbyllet faza e dytë e Superiores, teksa janë zyrtarizuar edhe oraret e ndeshjeve.

Katër ndeshje do të luhen prej orës 14.00, pasi edhe Vllaznia-Tirana, e parashikuar për t’u luajtur në orën 17.00, do të luhet pa ndriçim.

E vetmja ndeshje që luhet me drita është ajo mes Skënderbeut dhe Partizanit, që është edhe kryesfida e javës.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 18

E enjte, më 22 dhjetor
Laçi – Teuta 14.00
Luftëtari – Kukësi 14.00
Korabi – Flamurtari 14.00
Vllaznia – Tirana 14.00
Skënderbeu – Partizani 17.00

S'KA KOMENTE

Comments are closed.