Këlni humbet, Mavraj ndëshkohet

0
SHPËRNDAJE

ek-mavrajMërgim Mavraj dhe Këlni i tij janë mundur në transfertë 1-0 ndaj Eintrakt Frankfurt. Mavraj ishte titullar, por ekipi i tij doli pa pikë në këtë sfidë. Në fundin e lojës mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë u ndëhkua edhe me një karton të verdhë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.