“Kemi luajtur duke ngrënë byrek përpara ndeshjeve”!

0
SHPËRNDAJE

elbasaniEnkel Alikaj, mesfushori me eksperiencë në rradhët e skuadrës së Elbasanit, e ka mbyllur tashmë aventurën me verdheblutë. Ai dhe 3 lojtarë të tjerë jo elbasansas si Sulejmani, Agastra, dhe Shehaj janë përjashtuar nga presidenca. Shkaku ka qenë protesta për pagat. Ndërkohë që në Panorama Sport mesfushori fantazist ka lëshuar alarmin dhe ka treguar cfarë ndodhë nga brenda skuadrës së Elbasanit: “Na hoqën bukën një javë tek Elbasani. Na dënuan si në komunizëm. Kemi luajtur duke ngrënë vetëm byrekë përpara ndeshjes.” – Shprehet Alikaj i irrituar për cfarë ka ndodhur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.