Këpuca e artë, ka një kryesues të ri

0
SHPËRNDAJE

kepuca-e-arte-ronaldo-629x358

Me katër golat ndaj Celta Vigos, Cristiano Ronaldo është shndërruar në golshënuesin më të mirë në Evropë duke kaluar Suarezin dhe Huguainin e Napolit.

Portugezi tani ka 27 gola të shënuar,  i ndjekur nga Higuain, Suarez dhe Jonas me nga 26 gola.

Top 5 e mbyll Lewandowski që ka shënuar 23 herë për Bayernin në Bundesligë këtë edicion.

Ka akoma kohë deri në fund dhe lufta duket mjaft interesante
kepuca2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.